سیاه جامگان – احتمال دیدار ملی‌پوشان به همراه حسن روحانی

 

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۱۶:۰۵

Share/Save/Bookmark

مدیر فدراسیون فوتبه همراهل از دیدار احتمالی ملی‌پوشان به همراه مدیر جمهور رویداد داد.

سیاه جامگان# مدیر فدراسیون فوتبه همراهل از دیدار احتمالی ملی‌پوشان به همراه مدیر جمهور رویداد داد.مدیر فدراسیون فوتبه همراهل از دیدار احتمالی ملی‌پوشان به همراه مدیر جمهور رویداد داد.

به نقل سایت فدراسیون فوتبه همراهل،مهدی تاج در مجمع عمومی هیات فوتبه همراهل سیستان و بلوچستان عنوان انجام:به همراهمداد امروز جمعیت گسترده ای از آحاد آقام و مسولین در کنار هم در فرودگاه امام(ره)حضور داشتند و هستقبه همراهل شایسته ای از کاروان تیم ملی فوتسال به همراهنوان ایران که به مقام قهرمانی آسیا رسید انجام دادند.

وی ادامه داد:طی ماه های اخیر،در هر مقطع زمانی توفیقاتی در سطوح و قسمت های مختلف کسب انجام گرفته هست.در کنار این به بحث های کلانی نظیر موضوع حق پخش هم ورود جدی داشتیم و این موضوع در تعامل به همراه صدا و سیما در حال رفع انجام گرفتن هست.

رییس فدراسیون فوتبه همراهل تصریح انجام:خوشحالم امروز فرصت حضور در هستان سیستان و بلوچستان را پیدا انجامم.اقدامات نیکوی در هیات فوتبه همراهل هستان شده که یکی از حیاتی ترین آنها،رایگان بودن تعلیم برای علاقمندان هست.بی شک این روند ادامه پیدا می کند و امیدوارم هستعدادهای این دیار در فردا شایستگی های خود را در عرصه ملی زیاد از پیش به منصه ظهور رسانند.در حال حاضر ۳ ملی پوش در فوتبه همراهل ساحلی و دو داور در به همراهلاترین سطوح از این هستان هستند و معتقدم هستعدادهای جدیدی هم در این راه معرفی خواهند انجام گرفت. فوتسال در زابل شرایط نیکوی دارد و فوتبه همراهل ساحلی هم در چابهار شایستگی هایش را مکررا نشان داده هست.جدا از این،هستان سیستان و بلوچستان در طرح جامع هستعدادیابی فدراسیون فوتبه همراهل،نقش فعال و موثری ایفا می کند.در این میان،دکتر سیدالحسینی،رییس هیات فوتبه همراهل سیستان و بلوچستان هم پیشنهاداتی پیرامون طرح هستعدادیابی و مناطق کسوری ارائه انجام که این موضوع در نخستین جلسه کمیته فنی و توسعه فدراسیون مطرح خواهد انجام گرفت.

وی همچنین در پاسخ به رویدادنگاران دربه همراهره پلن های آتی تیم ملی بیان داشت: احتمالا ملاقاتی به زودی بین اعضای تیم ملی به همراه ریهست محترم جمهوری و وزیر محترم ورزش و جوانان برگزار خواهد انجام گرفت.در این به همراهره هشدار رسانی های تکمیلی متعاقبه همراه صورت می گیرد.

تاج به همراه تقدیر از حمایت های وزیر ورزش و جوانان تصریح انجام: سلطانی فر به همراه معاونان وزارت ورزش و جوانان کمال همکاری را به همراه فدراسیون فوتبه همراهل داشته اند که این موضوع در مقطع حساس فعلی کمک زیادی به فوتبه همراهل انجامه هست.بی شک این همکاری می تواند الگوی معقولی برای ادارات کل ورزش و جوانان و هیات های فوتبه همراهل سرتاسر کشور به همراهانجام گرفت تا در راه اعتلای ورزش و فوتبه همراهل گام های اساسی برداشته شود‌.

نوشته سیاه جامگان – احتمال دیدار ملی‌پوشان به همراه حسن روحانی اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد