سیاه جامگان – ایران به همراه اقتدار الجزایر را در هم کوبید

به نقل سیاه جامگان#تیم‌ملی فوتبه همراهل کشورمان در رهستای آماده‌سازی برای حضور پرقدرت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امشب از تایم ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت پایتخت و در منطقه گراتس اتریش به مصاف تیم ملی الجزایر رفت. این به همراهزی در پایان زیاد از ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم به همراه نتیجه ۲ بر یک به سود تیم ملی کشورمان به پایان رسید. سردار آزمون و مهدی طارمی برای تیم کشورمان و فاروق شافعی برای تیم ملی الجزایر در این به همراهزی گلخانومی انجامند. 

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمدرضا خانزاده، سعید جناب آقای (میلاد محمدی دقیقه ۷۳) ، سعید عزت اللهی (مسعود شجاعی دقیقه ۴۶) ، کریم انصاری فرد (کاوه رضایی دقیقه ۷۰)، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش (سامان قدوس دقیقه ۷۸)، سردار آزمون ( امید ابراهیمی دقیقه ۶۱) و مهدی طارمی ( امیری ۴۰).

ترکیب تیم ملی الجزایر: فوزی شاوشی ، زین‌ الدین فرحات، فاروق شافعی، عیسی ماندی،  ، رامی بن سبعینی ، سلیم بوخنشوش کارل مجانی (سلیمانی دقیقه ۶۳) ، سفیان هانی (بن موسی ۳۳) ، ریاض محرز ( فرید الملل دقیقه ۶۸) ، بغداد بونجاح و  العربی هلال سودانی.

شرح به همراهزی:

به همراهزی به همراه حملات تیم الجزایر آغاز انجام گرفت اما شاگردان کی‌روش رفته رفته به همراهزی را در اختیار گرفتند و به همراه سانترهای خطرناک روی دروازه شاگردان ربه همراهح ماجر موقعیت ایجاد انجامند.

(شرح گل نخست ایران)در ادامه به همراهزی به همراه سانتر جهانبخش، این سردار آزمون بود که به همراه یک ضربه سر در دقیقه ۱۱ دروازه فوزی شاوشی را به همراهز انجام.

بعد از این گل، مهاجم تیم ملی الجزایر در موقعیتی نیکو به همراه بیرانوند تک به تک انجام گرفت اما دروازه‌به همراهن تیم ملی کشورمان به نیکوی این توپ را دفع انجام.

(شرح گل دوم ایران)در دقیقه ۱۹ و به همراه حرکت فوق‌العاده احسان حاج‌صفی پس از دریبل تعداد به همراهزیکن الجزایری، او مهدی طارمی را در موقعیتی نیکو قرار داد و مهاجم تیم الغرافه هم بعد از عبور از دروازه‌به همراهن الجزایر دومین گل تیم ملی را در بیست و پنجمین به همراهزی ملی خود به ثمر رساند.

در دقیقه ۳۲ به همراهز هم همکاری جهانبخش و آزمون می‌توانست برای تیم ملی گل به همراه داشته به همراهانجام گرفت اما این به همراهر دروازه الجزایر به همراهز نانجام گرفت.

در دقیقه ۳۶ بونجاح به همراهزیکن تیم ملی الجزایر مقابل دروازه بیرانوند موقعیت نیکوی را به همراه ضربه سر از دست داد.

در دقیقه ۴۰ مهدی طارمی از به همراهزی به دلیل مصدومیت از به همراهزی بیرون رفت و به جای او، وحید امیری وارد میدان انجام گرفت. 

در نیمه دوم ورق به همراهزی برگشت و تیم الجزایر به همراهزی را طوفانی انجام داد.

شاگردان ربه همراهح ماجر به همراهزی را در دست گرفتند و به همراه سانترهای متعدد از سمت چپ و رهست، دروازه بیرانوند را به همراهرها مورد تهدید قرار دادند.

ریاض محرز به همراهزیکن مطرح تیم الجزایر که در لستر سیتی به همراهزی می‌کند به همراه حرکات انفرادی خود به همراهرها خط دفاع تیم کشورمان را مورد آزار قرار داد.  

(شرح گل الجزایر)در دقیقه ۵۶ شافعی به همراهزیکن تیم الجزایر به همراه هستفاده از اشتبه همراهه علیرضا بیرانودن به همراه ضربه سر دروازه تیم کشورمان را به همراهز انجام تا فاصله دو تیم به حداقل برسد.

در ادامه به همراهزی شاگردان کی‌روش حملات جسته و گریخته‌ای را روی دروازه الجزایر انجام دادند تا از فشار حملات شاگردان ربه همراهح ماجر کهسته شود.در دقیقه ۷۵ ضربه ایستگاهی نیکوی نصیب تیم کشورمان انجام گرفت اما حاج‌صفی به همراه ضربه‌ای بی دقت این توپ را به به همراهلای دروازه الجزایر فرستاد.

در دقیقه ۸۶ و روی سانتر وریا غفوری، ضربه سر سامان قدوس در دستان دروازه‌به همراهن الجزایر قرار گرفت.

نوشته سیاه جامگان – ایران به همراه اقتدار الجزایر را در هم کوبید اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد