سیاه جامگان – به همراهنک منطقه رکورد خدمات رسانی به مسافران در نمیه نخست تعطیلات نوروزی را شکست/به همراهنک بدون توقف!

به نقل سیاه جامگان#به همراهنک منطقه هر ساله به بهانه عید نوروز پلن تبلیغاتی مفصلی را تدارک میبنید . وجه غالب این تبلیغات ، تمرکز بر خدمت متمایز به همراهنک منطقه یعنی پيش خوان های منطقه نت هست. در این پيش خوان ها در دوره تعطیلات به همراهنکها ، انواع خدمات به همراهنکی به مشتریان ارائه میشود و این یک امکان ویژه برای مشتریان به همراهنک منطقه محسوب میشود. مجریان تبلیغات هم به همراه آگاهی روی این ویژگی منحصر به فرد تاکید کنند.

کمپین دو فازی عید به همراهنک منطقه که در فاز بسته به همراه شعار ” تعطیلات از منطقه خارج نشوید” شروع و به همراه شعار ” منطقه در تعطیلات هم هست ” ادامه یافت تاکید ویژه ای روی همین خدمت منحصر به فرد به همراهنک منطقه دارد .

هستفاده از ویژوآل روخانومامه برای ایده ای که حالت رویدادی دارد ، ترکیب معقولی را برای جا افتادن مفهوم ارائه میدهد و همچنین تیزرهایی که این مفهوم را در ایام تعطیلات تاکید گزاری میکند .

در نهایت به همراهید گفت که کمپین سال نو به همراهنک منطقه به همراه رعایت نمایش تمایز توانسته هوشمندانه یک سر و گردن به همراهلاتر از تبلیغات ارائه انجام گرفته در ایام نوروز جلوه نماید.

پیشخوانهای منطقهنت به همراهنک منطقه در ایام تعطیلات نوروز به صورت ۲۴ تایمه آماده ارائه خدمات زیر می به همراهشند.

صدور آنی کارت هدیه ، واریز وجه نقد به حساب ، افتتاح حساب و صدور کارت ، انتقال وجه ساتنا و پایا ، انتقال وجه به همراهنکی و صدور گواهی تمکن مالی در خودبه همراهنک منطقه.

منطقه در تعطیلات هم هست!

نوشته سیاه جامگان – به همراهنک منطقه رکورد خدمات رسانی به مسافران در نمیه نخست تعطیلات نوروزی را شکست/به همراهنک بدون توقف! اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد