سیاه جامگان – تجمع آقام پایتخت در اعتراض به کشتار وحشیانه فلسطینیان +تصویر ها

به نقل سیاه جامگان ، این تجمع به همراه حضور تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های پایتخت و منطقهوندان پایتختی در برابر لانه جاسوسی (سفارت سابق آمریکا) برگزار انجام گرفت.

این تجمع در اعتراض به افتتاح سفارت آمریکا در قدس و کشتار وحشیانه آقام غزه در روز دوشنبه توسط سربه همراهزان صهیونیستی برگزار انجام گرفته هست.

تجمع کنندگان به همراه در دست داشتن پرچم فلسطین شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر می‌دهند. آن‌ها شعار مرگ بر آمریکا ، آمریکا – اسراییل ننگ بر نیرنگتان را در حالی سردادند که هم‌چنین تصویر های از کودکان شهید  تغییرات اخیر غزه در دستانشان بود .

 

هم‌چنین تصویر های در محکومیت سکوت حاکمان آل سعود در پی این تغییرات در دست تجمع کنندگان  دیده می‌شود.

به نقل سیاه جامگان، در ادامه این تجمع اعتراض آمیز حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان به همراه بیان اینکه رژیم صهیونیستی هیچ وقت به این مقدار ضعیف نبوده هست، تصریح انجام: حاکمانی که امروز در برابر جنایت‌های رژیم صهیونیستی  سکوت انجامه و به آن اعتراضی نانجام میدهند، ننگ ابدی را برای خود می‌خرند.

پناهیان ادامه داد: اکنون اسرائیل زیر پای ما هست و کافی هست که به همراه فرمان و اشاره‌ای ما پای خود را بر روی زمین بکوبیم در آن صورت مانند جرقه‌ای کوچکی در چهارشنبه سوری منفجر شود و چیزی از آن به همراهقی نمی ماند.

وی به همراه اعتقاد بر اینکه صهیونیستها و آمریکایی‌ها کورسوی امیدی به برخی از احمق‌ها در ناحیه دارند وگرنه خودشان نیز می‌دانند که نمی‌توانند ادامه پیدا کنند، تصریح انجام: رفتارهای مضحک ترامپ و هستکبه همراهر جهانی به این علت هست که خود را پایان یافته می بینند وگرنه آنقدر احمقانه رفتار نمی‌انجامند.

پناهیان به همراه بیان اینکه آقام ما آمریکا و اسرائیل را جدی نمی گیرند، خاطر نشان انجام: سیهستمدارانی نیز که آمریکا را جدی می گرفتند امروز ۱۸۰ درجه حرف‌هایی متفاوت نسبت به پنج سال قبل می خانومند.

وی به همراه تاکید بر اینکه خط سازش نابودانجام گرفتنی هست، اظهار انجام: بچه‌های این ملت می‌دانند در صورتی که اسرائیل بخواهدغلطی بکند، اگر سپاه اراده‌ کند می تواند آن را از جا بردارد و به دریا بیندازد.

پناهیان افزود: لعنت خدا بر کسانی که قدرت پوشالی آمریکا و اسرائیل را جدی می گیرند.

وی ادامه داد: ما قطعا می توانیم طبق وعده الهی، اسرائیل را نابود کنیم و این خوهست تحت تاثیر هیچ نوساناتی قرار  نمی‌گیرد. ما اکنون در لحظه‌های آخر نبرد حق علیه به همراهطل هستیم، رژیم صهیونیستی مثل یک قلوه سیاه ته اقیانوس تاریک خواهد رفت و کسی نبه همراهید خودش را به این قلوه گره بخانومد.  ما گروه اندکی از حزب‌الله لبنان را برای نابودی این رژیم منحوس کافی می‌دانیم و ان‌شاءالله این رژیم زودتر از ۲۵ سالی که فرمودند نابود می‌شوند.

پناهیان به همراه بیان اینکه به همراهید برای آمریکا تاسف خورد که سرنوشت خود را به این رژیم منحوس گره زده هست در بخش دیگری از صحبت‌های خود به همراه اشاره به شعارهای جمعیت مبنی بر مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافقین و کفار، گفت: من به شما توصیه می کنم که از این به بعد در کنار شعارهایی که علیه اسرائیل، آمریکا و انگلیس سر می‌دهید، به جای مرگ بر منافقین و کفار بگویید مرگ بر منافقین و سازشکار.

وی همچنین در این نقل کردرانی به همراه وارد انجامن انتقاداتی به مذاکره کنندگان هسته‌ای تصریح انجام: آمریکایی‌ها به امید سازشکاران فشار می‌آورند و اگر بدانند که سازشکاری وجود ندارد مثل سگ از تحریم‌هایی که انجامه‌اند پشیمان می‌شوند و نمی‌توانند اهداف خود را به پیش ببرند. آقام ما یک روز انتقام خود را از سازشکاران می‌گیرند.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود به همراه بیان اینکه حتی مطرح انجام گرفتن زمزمه سازش از سوی مسئولان سیاسی امر قبیحی هست، ادامه داد: اگر دشمنان بر تحریم‌ها پافشاری کنند این نتیجه خیانت سیاسیونی هست که پالس سازش به آنها داده‌اند.

در پایان این مراسم که به همراه آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل همراه بود، یکی از برگزار کنندگان این مراسم بیانیه پایانی این تجمع اعتراضی را قرائت انجام که به همراه شعارهای تجمع کنندگان همراه بود.

نوشته سیاه جامگان – تجمع آقام پایتخت در اعتراض به کشتار وحشیانه فلسطینیان +تصویر ها اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد