سیاه جامگان – جان بولتون ضد ایرانی و حامی دو آتیشه منافقین، مدیر شورای امنیت ملی آمریکا می شود

به نقل سیاه جامگان#جان بولتون که حامی اقدام نظامی علیه ایران و کره شمالی هست، در راس شورای امنیت ملی آمریکا قرار می‌گیرد.
 
او به همراهرها خوهستار جنگ به همراه ایران یا تغییر حکومت ایران انجام گرفته و به مواضع تندش علیه جمهوری اسلامی معروف هست.
 
مشاور امنیت ملی مدیر‌جمهوری آمریکا، سمت حیاتیی در کاخ سفید هست و در سیهست‌گذاری و تصمیم‌های دولت در سیهست خارجی و هستراتژی نظامی ایالات متحده نقش تعیین‌کننده‌ای دارد.
 
دونالد ترامپ، مدیر‌جمهوری آمریکا، این تغییر را در توییتر هشدار داد و نوشت که این جابه‌جایی از ۹ آوریل/۲۰ فروردین کاهش از سه هفته دیگر اجرایی می‌شود.
 
به نقل بی بی سی، کاخ سفید در هشداریه‌ای گفته که دونالد ترامپ و هربرت مک‌مستر مدتی بوده دربه همراهره هستعفای او حرف می‌زده‌اند ولی این تغییر را “جلو انداختند چون هردو حس انجامند حیاتی هست که به جای گمانه‌خانومی‌های ادامه‌دار، زودتر تیم جدید مستقر شود.”
 
هفته پیش هم ترامپ، رکس تیلرسون، وزیرخارجه آمریکا را در یک توییت برکنار انجام و گفت که مایک پمپئو، مدیر کنونی سیا را به جای او می‌گمارد.
 
مایک پمپئو هم مواضع انجام گرفتیدی علیه ایران دارد.
 
به همراه انتصاب جان بولتون به مقام مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، حالا کسی در راس اصلی‌ترین نهاد تصمیم‌سازی و تعیین راه‌برد دولت آمریکا قرار گرفته هست که تا همین تعداد روز گذشته آشکارا از تغییر حکومت ایران حمایت می‌انجام.
 
این چهره که حامیان انجام گرفتت‌عمل علیه حکومت ایران او را به همراهبت “صآسوده” تحسین می‌کنند، در دو دهه اخیر منطقهت خودخوهسته‌ای دست‌وپا انجامه که اقدام نظامی را راه‌حل حیاتیی در مسائل بین المللی می‌داند.
 

تصویر/ حضور جام بولتون در مراسم های گروهک تروریستی منافقین

 

در ده روز اخیر، این دومین تغییر در سطح مقام‌های ارانجام گرفت دولت آمریکهست؛ انتخاب مایک پمپئو برای وزارت‌خارجه و بعد هم جان بولتون برای ریهست شورای امنیت ملی، پیام روشن دونالد ترامپ هست که می‌خواهد موضع سردشوار‌تری در قبه همراهل ایران نشان دهد.

 

به نقل رادیو فردا، جان بولتون در سال ۲۰۱۵، کمی مانده به سرگرفتن توافق هسته‌ای بین ایران و ۱+۵، مقاله‌ای در روخانومامه نیویورک‌تایمز نوشت به همراه تیتر “برای از کار انداختن بمب ایران، ایران را بمبه همراهران کنید”.

 

او هم‌چنین دو ماه پیش از این انتصاب در مقاله‌ای در روخانومامه وال‌هستریت‌ژورنال نوشت: “سیهست آمریکا به همراهید به گونه‌ای به همراهانجام گرفت که انقلاب اسلامی ایران را پیش از رسیدن به سالگرد ۴۰سالگی‌اش پایان کند”.

 

او در دولت جورج بوش پسر، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد بود و از جمله افراد کلیدی در مطرح‌انجام گرفتن این ادعا بود که صدام حسین، رهبر وقت عراق، سلاح کشتارجمعی دارد؛ ادعایی که ایالات متحده و بریتانیا به اتکای آن به عراق حمله انجامند و بعدا روشن انجام گرفت که غلط بوده هست.

 

تصویر/ حضور جام بولتون در مراسم های گروهک تروریستی منافقین

 

جان بولتون هم‌چنین رابطه نیکوی به همراه گروهک تروریستی منافقین دارد. به همراه مریم رجوی، سرانجامه این گروهم تروریستی، دیدار انجامه و در تعداد پلن این گروه، حاضر انجام گرفته یا نقل کردرانی انجامه هست.

 

او در تابستان گذشته در گردهم‌آیی منافقین، گفت: “تا قبل از سال ۲۰۱۹، ما که این‌جا هستیم، در پایتخت جشن خواهیم گرفت.”

 

جان بولتون هم‌چنین از کسانی هست که دولت آمریکا را به اقدام نظامی علیه کره شمالی تشویق می‌انجامه هست.

 

کره جنوبی هفته پیش اعلام انجام که رهبر کره شمالی خوهستار ملاقات به همراه مدیر‌جمهوری آمریکا انجام گرفته و دونالد ترامپ هم گفت که این دعوت را پذیرفته هست و تا آخر ماه مه این ملاقات را برگزار می‌کنند.

 

نوشته سیاه جامگان – جان بولتون ضد ایرانی و حامی دو آتیشه منافقین، مدیر شورای امنیت ملی آمریکا می شود اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد