سیاه جامگان – جنگ رسانه‌ای واشنگتن علیه پایتخت/ واکنش ایران چه خواهد بود؟

واکنش افکار عمومی، رسانه ها و مسئولان ایران، در قبه همراهل به همراهزی کاخ سفید، تعیین کننده خواهد بود و طبیعتا آمریکایی ها درحال رصد انجامن فضای سیاسی و رسانه‌ای ایران پس از اجرای این جنگ روانی هستند.

 

به نقل سیاه جامگان#تغییرات ناحیه غرب آسیا حاکی از آن هستند که آمریکا و متحدانش شکست سنگینی را از محور مقاومت متحمل انجام گرفته و روزهای دشوار‌تری را هم پیش رو دارند.
 
آمریکا، اسرائیل و عربستان امیدوار بودند به همراه حمایت از داعش، ایران و متحدانش را دچار چالشی جدی کنند اما همین پروسه، علیه خودشان پایان انجام گرفت و اکنون می‌گویند قدرت و نفوذ ایران در لبنان، عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای ناحیه تعداد برابر انجام گرفته هست.
 
در این شرایط دولت ترامپ به اصطلاح دست پیش را گرفته و به همراه “تغییر مقامات کاخ سفید” و “به همراهزی رسانه ای در این زمینه” تلاش دارد، افکار عمومی و مسئولان ایران را بترساند و در محاسبه همراهت آنان تاثیر بگذارد؛ آن هم در شرایطی که واشنگتن به دنبه همراهل گرفتن امتیازاتی از ایران در زمینه برجام، پلن موشکی و تغییرات ناحیه هست.
 
در همین رهستا، ترامپ رویدادی را در توییتر منتشر می کند مبنی بر اینکه قصد دارد تا تعداد هفته دیگر “جان بوتون” را به سمت “مشاور امنیت ملی مدیر‌جمهوری آمریکا” برگزیند؛ شخصی که به اتخاذ مواضع تند ضد ایرانی منطقهه هست.
 

 

پس از این توییت، رسانه‌های فارسی‌زبه همراهن غرب، فعال انجام گرفته و در گزارش‌های متعددی به تلاش برای ایجاد هراس از این انتصاب مشغول می شوند.

 

در بخش “گزیده ها”ی وب‌سایت صدای آمریکا، چهار تیتر قرار داده انجام گرفته که عبه همراهرتند از: “گفتگو به همراه بهنام طالبلو پژوهشگر مسائل ایران در بنیاد دفاع از دموکراسی دربه همراهره انتصاب جان بولتون”، “واکنش کنگره آمریکا به انتصاب جان بولتون: هستقبه همراهل جمهوریخواهان، انتقاد دموکراتها”، “دلیل پرزیدنت ترامپ جان بولتون را جانشین مک مستر انجام” و “گزارش فرهاد پولادی دربه همراهره سابقه و عملانجام جان بولتون در عرصه دیپلماسی”.

نوشته سیاه جامگان – جنگ رسانه‌ای واشنگتن علیه پایتخت/ واکنش ایران چه خواهد بود؟ اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد