سیاه جامگان – رجز خوانی جوان ایرانی در مسابقات رزمی ترکیبی مقابل حریف امریکایی به همراه تصویر حاج قاسم سلیمانی+تصویر ها

 

به نقل سیاه جامگان# افشین کیماسی قهرمان  رقابت های MMA در چین به همراه پیراهن منقش به تصویر قاسم سلیمانی مقابل رقیب امریکایی خود رجز خوانی انجام

 

در این رقابت این جوان ایرانی بدون دادن حتی یک امتیاز برنده این رقابت دشوار انجام گرفت

یماسی می گوید: خدا را شاکرم که توانستم برای کشورم افتخار کسب کنم و حاصل زحماتی که سالیان سال کشیده ام را به دست آورم این فقط لطف خدا بود و دعای خیر آقام که به همراهعث انجام گرفت من به این موفقیت برسم.

او در مورد حرکت جوانآقاانه اش می گوید: خب این حرکت چیزی نبود که از قبل بخواهم به آن فکر کنم و زمانی که حریفم روی زمین بود طبق قانون مسابقات رزمی آزاد می توانستم به زدن او ادامه دهم و او هم در حالی که روی زمین افتاده بود به دشواری می توانست از خودش دفاع کند اما من ترجیح دادم به همراه او در حالت سرپا مبه همراهرزه کنم و دستم را برای بلند انجامنش به سوی این حریف دراز انجامم اگرچه ابتدا او فکر انجام من قصد فریب او را دارم ولی وقتی دستم را گرفت و بلندش انجامم سالن منفجر انجام گرفت و در ادامه هم توانستم شکستش دهم و بعداً وقتی رسانه ها را دیدم متوجه انجام گرفتم که این حرکت من جهانی انجام گرفته و به همراهعث خوشحالی من انجام گرفت.


افشین کیماسی در پایان در مورد این مسابقات و اهداف فردا اش گفت: من دنبالم این هست تا بتوانم به کمک خدا و تلاش مضاعف روزی وارد مسابقات سازمان یو اف سی شوم و در آنجا نشان دهم که ایرانی ها می توانند در هر رشته ای موفق شوند و در آنجا برای کشورم افتخار کسب کنم این منتهای آرزوی من در این رشته هست که روزی در رشته یو اف سی قهرمان جهان شوم و بتوانم کمربند قهرمان این رشته را کسب کنم. در مورد مسابقات چین هم به همراهید بگویم که این مسابقات در ٩ وخانوم مختلف از ١١ کشور جهان به عنوان مسابقات ستارگان جهان به صورت تک به همراهزی برگزار انجام گرفت و من در وخانوم  دوم این مسابقات ٦٢ کیلوگرم دعوت انجام گرفتم و شرکت انجامم و توانستم به لطف خدا به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کنم.

به نقل سیاه جامگان#هنرهای رزمی ترکیبی یا (Mixed Martial Arts (MMA یک ورزش رزمی تکمیل هست که مبه همراهرزان می‌توانند از ضربه‌های مشت، آرنج، زانو، پا، فنون درگیری و گلاویزی ایستاده، در خاک، فنون پرتابی و قفل مفاصل هستفاده کنند؛ که شامل ترکیبی از پایان ورزش‌های رزمی می‌به همراهانجام گرفت؛ و بزرگترین و معتبرترین سازمان های برگذاری این مسابقات، سازمان های یواف‌سی،کی وان،هستریک‌فورس می‌به همراهانجام گرفت.

مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی به همراه حداقل قوانین محدودکننده انجام می‌شود، اجرای فنون تقریبه همراهً پایان رشته‌های رزمی در آن آزاد هست و به همین دلیل خشونت به همراهلایی در مسابقات آن وجود دارد. این مسابقات به طور معمول بر روی یک سکوی هشت ضلعی که دور آن به همراه توری‌های فلزی پوشیده انجام گرفته هست، برگزار می‌شود.

نوشته سیاه جامگان – رجز خوانی جوان ایرانی در مسابقات رزمی ترکیبی مقابل حریف امریکایی به همراه تصویر حاج قاسم سلیمانی+تصویر ها اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد