سیاه جامگان – قدردانی آیت الله نورمفیدی از عملانجام به همراهنک منطقه در اهپایان به حوزه فقرزدایی

قدردانی آیت الله نورمفیدی از عملانجام به همراهنک منطقه در اهپایان به حوزه فقرزدایی

 

به نقل سیاه جامگان#نماینده ولی فقیه در هستان گلستان و امام جمعه منطقه گرگان از اقدامات به همراهنک منطقه جهت افزایش رفاه حال آقام در سراسر کشور قدردانی انجامند.

 

به نقل مرکز ارتبه همراهطات و روابط عمومی به همراهنک منطقه، آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در هستان گلستان ، امام جمعه منطقه گرگان و نماینده مجلس رویدادگان رهبری در دیدار به همراه مدیر سرپرستی ناحیه ۵ این به همراهنک، به همراه بیان این‌که امروز مسئولیت سنگینی در اقتصاد کشورها بر عهده به همراهنک‌ها قرار دارد، گفت: چنانچه سیهست کلی به همراهنک‌ها واقعا درجهت پیشرفت کشور چه در بخش صنعت و چه در بخش کشاورزی به همراهانجام گرفت و در عمل هم دیده و انجام شود، اعتماد افزایشی از سوی آقام جلب می‌شود.

 امام جمعه منطقهگرگان افزودند: سرمایه گذاری از سوی آقام زمانی صورت می‌گیرد که اعتماد کنند و این حیاتی، در شرایط حساس کنونی نیازمند هستمرار و افزایش تلاش ههست.

 آیت الله نورمفیدی در ادامه پس از شنیدن گزارشی از فعالیت‌های گسترده به همراهنک منطقه  در سطح کشور، به همراه اشاره به اهمیت این فعالیت‌ها خاطر نشان انجامند: وظایف ذاتی این به همراهنک در امور عمران و آبه همراهدانی و مدیریت منطقهی، افزایش رفاه حال آقام و  سایر بخش‌ها، گامی در جهت تامین نیازهای عمومی جامعه و قابل قدردانی هست.

نماینده ولی فقیه در هستان گلستان همچنین به همراه ابراز خشنودی از اقدامات شبه همراهنه روزی این به همراهنک در ایام نوروز که موجب رضایتمندی منطقهوندان و مسافرین بوده هست، افزودند: حجم گسترده فعالیت‌های خدا پسندانه و عمومی به همراهنک منطقه که بدون تعطیلی و در پایان ساعات شبه همراهنه روز انجام پذیرفته، قابل تحسین هست و امیدوارم این فعالیت‌ها تداوم داشته به همراهانجام گرفت.

نماینده مجلس رویدادگان رهبری ضمن تاکید بر اهمیت اجرای صحیح سیهست های پولی و به همراهنکی تصریح انجامند: در همه حال رسیدگی به امور آقام از اهم وظایف مورد انتظار آحاد آقام و مسئولین هست که به همراهید مورد توجه قرار گیرد.

 

نوشته سیاه جامگان – قدردانی آیت الله نورمفیدی از عملانجام به همراهنک منطقه در اهپایان به حوزه فقرزدایی اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد