سیاه جامگان – مرکل:اتحادیه اروپا به این به همراهور رسیده که توافق هسته‌ای تکمیل نیست

به نقل سیاه جامگان# به گرازش از یورونیوز، سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا به همراهر دیگر روز پنج‌شنبه در صوفیه، سیاه جامگان بلغارستان بر پایبندی خود بر توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ میلادی ایران همچنین حمایت از شرکتهای اروپایی در همکاری های اقتصادیشان به همراه ایران تاکید انجامند.

آنگلا مرکل اعلام انجام که اتحادیه اروپا به این به همراهور رسیده که اگرچه توافق هسته‌ای «تکمیل نیست» اما به همراهید به آن پایبند بود. 

سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در نشست صوفیه علاوه بر یافتن راهکارهایی برای تقویت همکاری‌های اقتصادی و سیاسی به همراه کشورهای غرب به همراهلکان، دربه همراهرۀ توافق هسته‌ای ایران و موضع این اتحادیه در قبه همراهل این توافق به هم‌اندیشی پرداختند.

آنها شامگاه چهارشنبه در پایان نخستین روز این هم‌اندیشی نیز بر اتخاذ یک «آرزونجام واحد» در قبه همراهل توافق هسته‌ای ایران تاکید انجامند و اعلام داشتند که به همراه وجود کنار رفتن آمریکا از برجام، تا زمانی که ایران به این توافق احترام بگذارد آنها نیز برای حفظ توافق هسته‌ای تلاش می‌کنند.

نوشته سیاه جامگان – مرکل:اتحادیه اروپا به این به همراهور رسیده که توافق هسته‌ای تکمیل نیست اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد