سیاه جامگان – مریم رجوی: آشوب‌های ایران کار ما بود

 

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ تایم ۱۲:۴۵

Share/Save/Bookmark

سرانجامه گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه به همراه یک روخانومامه سعودی اقرار انجام که هدایت آشوب‌های دی‌ماه در ایران بر عهده اعضا و شبکه‌های این گروهک تروریستی بود.

سیاه جامگان# سرانجامه گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه به همراه یک روخانومامه سعودی اقرار انجام که هدایت آشوب‌های دی‌ماه در ایران بر عهده اعضا و شبکه‌های این گروهک تروریستی بود.

«مریم رجوی» سرانجامه گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه به همراه روخانومامه «عکاظ» عربستان اقرار انجام که عناصر این گروهک در آشوب‌های اخیر در ایران نقش داشته‌اند.

 

وی در گفتگو به همراه این روخانومامه سعودی صآسودها اقرار انجام که آشوب‌هایی که در اواخر دسامبر (دی‌ماه) در ایران رخ داد، کار اعضا و شبکه‌های وابسته به سازمان مجاهدین خلق موسوم به «منافقین» بود.

 

سرانجامه گروهک تروریستی منافقین همچنین در ادامه این مصاحبه به تلاش این گروه برای تشکیل لابی‌های متعدد در کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره انجام و گفت: سازمان مجاهدین خلق (منافقین) تعدادین گروه متشکل از نمایندگان پارلمانی و فعالان حقوق بشری را علیه ایران تشکیل داده هست.

 

رجوی در بخش دیگری از این مصاحبه گفت که اعضای گروهک تروریستی منافقین طی هفته‌های اخیر حدود ۲۰۰  تجمع اعتراضی در منطقههای اروپایی و آمریکایی علیه ایران برگزار انجامه‌اند.

 

وی همچنین تاکید انجام که سازمان مجاهدین خلق (منافقین) خواهان هستقرار یک نظام جمهوری مبتنی بر جدایی دین از سیهست در ایران هست.

 

سرانجامه گروهک تروریستی منافقین در پایان به همراهر دیگر بر “نقش بزرگ” گروهک وابسته به خود در اغتشاشات دی‌ماه تاکید انجام.

نوشته سیاه جامگان – مریم رجوی: آشوب‌های ایران کار ما بود اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد