سیاه جامگان نیوز – ترامپ: ایران دیگر نمی‌تواند خاورمیانه را تصرف کند

 

Share/Save/Bookmark

ترامپ: ایران دیگر نمی‌تواند خاورمیانه را تصرف کند

دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۰۹:۱۶

مدیر جمهور آمریکا در تازه ترین توئیت خود به همراهر دیگر علیه توافق هسته‌ای ایران موضع گیری انجامه هست.

به نقل سیاه جامگان نیوز به گرازش از تسنیم، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا که به تازگی خروج ایالات متحده از توافق هسته‌ای ایران را اعلام انجامه هست، به همراه انتشار توئیتی نوشت: «به یاد بیاورید ایران در زمانی که برجام برقرار بود چقدر بد رفتار می‌انجام.”

وی در ادامه افزود: “آنها سعی می انجامند به هر وسیله‌ای که لازم بود خاورمیانه را تصرف کنند. اکنون، این اتفاق نخواهد افتاد.”

مدیر جمهور آمریکا هفته گذشته همان طور که انتظار می رفت کشورش را به طور یکجانبه از توافق هسته‌ای به همراه ایران خارج انجام. این اقدام به همراه مخالفت اکثر متحدان آمریکا از جمله اتحادیه اروپا، بریتانیا فرانسه و آلمان روبرو انجام گرفته هست.

جمهوری اسلامی ایران به همراهرها بر مسالمت آمیز بودن پلن هسته‌ای خود تاکید انجامه و آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز پایبندی ایران به تعهدات خود در چارچوب برجام را تایید انجامه هست.

به اعتقاد تحلیلگران سیاسی، این اقدام ترامپ موجب انزوای افزایش واشنگتن در عرصه بین المللی خواهد انجام گرفت.

جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا نیز روز گذشته در مصاحبه‌ای شرکت های اروپایی را رسما تهدید انجام که در صورت ادامه همکاری به همراه ایران، به همراه تحریم ها و مجازات های آمریکا روبرو خواهند انجام گرفت.

انتهای پیام/

کد مطلب: ۳۹۲۶۴۴

 

 

نوشته سیاه جامگان نیوز – ترامپ: ایران دیگر نمی‌تواند خاورمیانه را تصرف کند اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد