سیاه جامگان نیوز – خسارت ۲۰ میلیارد ریالی سیلاب در میامی

 

Share/Save/Bookmark

خسارت ۲۰ میلیارد ریالی سیلاب در میامی

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۱۱:۱۰

وقوع سیل در دو روز گذشته در منطقهستان میامی زیاد از ۲۰ میلیارد ریال به مزارع و زیرساخت‌های این منطقهتان خسارت زد.

به نقل سیاه جامگان نیوز به گرازش از تسنیم از میامی، این خسارت‌ها شامل ۱۵ میلیارد ریال به زیرساخت‌ها و مزارع بخش مرکزی میامی بر اثر سیل روز گذشته و زیاد از ۵ میلیارد ریال به مزارع چغندر قند ناحیه رود دانیال کالپوش میامی بوده هست.

فرماندار میامی نیز به همراه تأیید این رویداد و به همراه اشاره به وقوع سیلاب در این منطقهستان که دیروز و امروز در نقاط مختلف آن رخ داد گفت: بر اساس ارزیابی‌‌های نخستیه سیل در مجموع ۲۰ میلیارد ریال خسارت در این منطقهستان بر جای گذاشت.

محمدمهدی کریمی عصر امروز در جمع رویدادنگاران در میامی، اظهار داشت: وقوع سیل در ناحیه زیدر منطقهستان میامی سبب وارد انجام گرفتن خسارت به بخشی از زیرساخت‌های این منطقهستان انجام گرفت.

وی به همراه بیان اینکه وقوع سیل در این منطقهستان به بخشی از زیرساخت‌های آن آسیب زد افزود: جاری انجام گرفتن سیلاب روز گذشته در ناحیه زیدر در بخش مرکزی منطقهستان میامی بخشی از جاده، کانال‌های آب کشاورزی و اراضی کشاورزی و واحدهای دامی را دچار خسارت انجامه هست که مجموع این خسارات بر اساس ارزیابی‌های نخستیه ۱۵ میلیارد ریال تخمین زده انجام گرفت.

زیدر میامی یکی از مناطق تولید عمده گندم، جو، خربزه و چغندر قند در هستان سمنان هست که به سطح وسیعی از این مزارع خسارت وارد انجام گرفته هست.

فرماندار میامی به همراه اشاره به جاری انجام گرفتن سیل در ناحیه کالپوش میامی که عصر امروز و بر اثر انجام گرفتت به همراهرش‌ها رخ داد اضافه انجام: این سیلاب نیز بر اساس ارزیابی‌های انجام انجام گرفته سبب ورود خسارت ۵ میلیارد ریالی به مزارع چغندر قند این منطقهستان انجام گرفت.

انتهای پیام/

کد مطلب: ۳۹۲۶۶۱

 

 

نوشته سیاه جامگان نیوز – خسارت ۲۰ میلیارد ریالی سیلاب در میامی اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد