سیاه جامگان نیوز – قوه‌قضاییه فیلم سینمایی می‌سازد

 

Share/Save/Bookmark

قوه‌قضاییه فیلم سینمایی می‌سازد

دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۰۹:۲۲

دبیر شورای ارتقای آگاهی‌ عمومی، هشدار رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه می‌گوید این نهاد قصد دارد یک فیلم سینمایی به همراه حمایت از کالای ایرانی بسازد.

مهدی افتخاری در گفت‌وگو به همراه رویدادنگار قضایی رویدادگزاری تسنیم در خصوص اقدامات معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه در حمایت از کالای ایرانی اظهار انجام: متاسفانه در سال‌های اخیر به تجار و به همراهزرگانان کشور به عنوان افراد مرفه بدون درد نگاه انجام گرفته که دنیا داری را به همراه دنیاطلبی در هم آمیختند.

این مقام مسئول در قوه‌قضاییه به نامه ۵۳ حضرت علی (ع) به مالک اشتر در به همراهب حفظ احترام تجار و به همراهزرگانان اشاره انجام و گفت: این تغییر آرزونجام و فرهنگ نسبت به تجار و صنعت‌گران در دستور کار معاونت اجتماعی قرار دارد و در این زمینه در حال تعامل به همراه اتاق به همراهزرگانی هستیم و قصد داریم به همراه همین موضوع یک فیلم سینمایی و سه تیزر تلویزیونی نیز تولید کنیم.

به گفته افتخاری فیلمنامه فیلم سینمایی یک مقدار زمان می‌برد اما موضوع و سیناپس فیلمنامه آماده هست.

به نقل تسنیم، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نیز از پنج فیلم سینمایی به نمایش درآمده در این جشنواره به همراه آرزونجام پیشگیری از جرم و آسیب‌های اجتماعی و در سه حوزه فیلمنامه‌نویسی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی تقدیر و تجلیل انجام.

پوران درخشنده کارگردان سینما، جواد طوسی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، وحید موساییان کارگردان سینما، احمد میرعلایی مدیرعامل پیشین بنیاد سینمایی فارابی و احمد جولایی عضو مشاور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضائیه، هیئت داوران معاونت اجتماعی در انتخاب آثار برتر بودند.

افتخاری پیشتر گفته بود: پرونده‌های زیادی در سطح کشور بدون بهره‌برداری اجتماعی رسیدگی و به به همراهیگانی ارجاع می‌شود. به همراه روسای دادگستری‌های کل کشور مکاتبه انجامیم تا حداقل یک پرونده از هستان خود را به عنوان شاخص برای تبدیل به فیلمنامه به ما معرفی کنند و تا کنون تقریبه همراه از هر هستان دو پرونده که قابلیت تبدیل به فیلمنامه دارد به دست ما رسیده هست.

او حتی به فیلم بدون تاریخ بدون امضا یکی از آثار اکران انجام گرفته در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر اشاره و گفته بود:«سال گذشته فیلم بدون تاریخ و بدون امضا را که جایزه هم گرفت، قبل از اکران در جشنواره به معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه آوردند و نظرهای انتقادی و ابداًحی دربه همراهره این فیلم ارایه انجام گرفت که ساخانومدگانش هم ابداًحات را پذیرفتند و انجام دادند.»

انتهای پیام/

کد مطلب: ۳۹۲۶۴۶

 

 

نوشته سیاه جامگان نیوز – قوه‌قضاییه فیلم سینمایی می‌سازد اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد