سیاه جامگان نیوز – ورود هوشمندانه به شبکه‌های اجتماعی توطئه دشمن را خنثی می‌کند/ دودستگی و اختلاف انرژی نیروهای انقلاب را هدر می‌دهد

 

Share/Save/Bookmark

مدیر مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا:

ورود هوشمندانه به شبکه‌های اجتماعی توطئه دشمن را خنثی می‌کند/ دودستگی و اختلاف انرژی نیروهای انقلاب را هدر می‌دهد

چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷ تایم ۱۱:۰۰

حجت‌الاسلام غلامی گفت: شرکت‌های تعدادملیتی و غربی، خارج از اراده دولت‌ها در حال تعیین معقوله همراهت جهانی در فضای مجازی هستند و در این شرایط، ما به همراه فراهم‌ آوردن بسترهای مساعد برای ایجاد شرکت‌های ایرانی بزرگ و فراملی، می‌توانیم مقررات مستبدانه فضای مجازی را به نفع ملت خودمان عوض کنیم.

به نقل سیاه جامگان نیوز به گرازش از گلستان ۲۴ ، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا غلامی، مدیر مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا ضمن یادآوری اهمیت فوق‌العاده فضای مجازی در تعیین معادلات جهانی و ایجاد سبک خانومدگی جدید در دنیا گفت: ما به همراهید به همراه در نظرگرفتن راهبردهای صحیح، پایان همت خود را مصروف تبدیل تهدیدهای ویرانگر فضای مجازی به فرصت‌های ساخانومده و طلایی کنیم و از منافع ملی و ارزش‌های اسلامی در این فضا به همراه پایان جدیت صیانت کنیم.

غلامی گفت: امروز شرکت‌های عظیم تعدادملیتی و غربی در فضای مجازی، خارج از اراده دولت‌ها در حال تعیین معقوله همراهت جهانی در فضای مجازی هستند و در این شرایط، ما به همراهید به همراه ایجاد بسترهای مساعد برای ایجاد شرکت‌های ایرانی بزرگ و فراملی و اتحاد میان آنها، خود را در قامت یک به همراهزیگر حیاتی و تعیین کننده در فضای مجازی به اثبه همراهت برسانیم؛ در این صورت هست که می‌توانیم مقررات مستبدانه فضای مجازی را به نفع ملت خودمان و به نفع جامعه جهانی عوض کنیم.

حجت‌الاسلام غلامی افزود: ما به دنبه همراهل جاری انجامن کرامت انسانی، عدالت، آزادی و اخلاق در فضای مجازی هستیم و معتقدیم مقررات کنونی، آقام جهان را در فضای مجازی به همراه ظلم، ستم، رنج و درد روبرو انجامه هست.

مدیر مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا در ادامه گفت: تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران فرصت ظهور شرکت‌های ایرانی گوناگونی را به همراه کسب و کار موفق ایجاد انجامه هست؛ این شرکت‌ها به همراهید به همراه حمایت دلسوزانه دولت و به صورت حتم به صورت خصوصی به ده‌ها شرکت دانش بنیان و خلاق تبدیل شوند و در نهایت طی یک یا تعداد ائتلاف بزرگ، زمینه شکل‌گیری تعداد ابرشرکت بزرگ و متعهد را در فضای مجازی به وجود آورند.

وی افزود: این ابر شرکت‌ها، یا غول‌های فضای مجازی هستند که به همراه تولیدات عظیم و بی‌رقیب خود، مقررات فضای مجازی را تعیین می‌کنند و لذا ما به همراهید به همراه نهایت زیرکی این خط را دنبه همراهل کنیم و از تماشاگری محض در این فضا، به موقعیت یک به همراهزیگر قدرتمند دست پیدا کنیم.

غلامی تاکید انجام: شرکت‌های ایرانی نشان داده و خواهند داد که ذائقه آقام ایران و جهان به همراه عدالت و اخلاق آشنهست و همه دوست دارند که در یک فضای مجازی عدالت‌گرا و اخلاق‌محور فعالیت کنند، ضمن اینکه نه تنها عدالت و اخلاق منافع سرمایه‌گذاران در فضای مجازی را محدود نمی‌کند بلکه سرمایه‌گذاری پرسود در این میدان را تضمین می‌کند.

مدیر مرکز پژوهش‌های صدرا افزود: در ماههای اخیر شاهد تلاش‌های مرکز ملی فضای مجازی و دولت در جهت تغییر معادلات فضای مجازی در جهت تامین منافع و مصالح عمومی هستیم؛ در این شرایط، جبهه فرهنگی انقلاب به همراهید به همراه اعتماد به مسئولان، پایان توان خود را مصروف توفیق کشور در این میدان بکند.

غلامی تاکید انجام: نقد عالمانه، مؤدبه همراهنه، اخلاقی و ساخانومده لازمه حرکت رو به جلوی کشور هست لکن به همراهید مراقب بود، تخریب، بداخلاقی و اتهام‌خانومی‌های بی‌اساس و مایوس‌کننده جای نقد و مطالبه‌گری را نگیرد.

وی در ادامه گفت: در این موقعیت جبهه فرهنگی انقلاب زیاد از هر زمانی نیازمند هماهنگی و همدلی تکمیل هست و لذا هر رفتار خودسری که مخل هماهنگی به همراهانجام گرفت یا به همراه ایجاد دو دستگی و اختلاف، انرژی نیروها را به جای تمرکز بر اهداف عالی، متوجه خودشان کند، نسبتی به همراه سلوک دینی و انقلابی ندارد و به همراهید بدون رو در به همراهیستی طرد و منزوی شود.

حجت‌الاسلام غلامی گفت: در سال‌های اخیر شاهد سرمایه‌گذاری‌های نیکو مجموعه‌هایی مانند سازمان سراج، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، سازمان تبلیغات و غیره در تولید انواع سرویس‌ها و محصولات موفق در فضای مجازی هستیم که به همراه هستقبه همراهل رو به رانجام گرفت آقام روبرو انجام گرفته هست؛ این دستاوردها نشان‌دهنده توانایی بی‌نظیر جبهه انقلاب برای تغییر شرایط و غلبه دادن فرصت‌ها بر تهدیدههست لذا انتظار می‌رود: نخستا این سرمایه‌گذاری‌ها همراه به همراه خلاقیت به نحو بی‌وقفه ادامه یابد تا فاصله زیاد فعلی به همراه نقطه مطلوب پر شود؛ ثانیا این سرویس‌ها و محصولات، در عین احترام به سلایق گوناگون، به یک خانومجیره قوی تبدیل شود.

وی افزود: در ماه‌های اخیر بر اساس توطئه‌ای عظیم و پیچیده، شاهد یک عملیات روانی همه‌جانبه علیه ملت ایران و فلج‌سازی افکار عمومی هستیم. در این شرایط، از مجموعه‌های آقامی و توانا نظیر سازمان سراج توقع می‌رود بدون اعتنا به سرخانومش‌های بی‌مبنای سرخانومش‌کنندگان که از منطق قابل قبولی تبعیت نمی‌کند، به همراه ورود هوشمندانه و مبتکرانه در این شبکه‌ها، و بدون آنکه کار آنها مروج این شبکه‌ها به همراهانجام گرفت، عملیات دشمن علیه ملت ایران را خنثی کنند.

غلامی تاکید انجام: توقف فعالیت‌های شبکه‌های پیام‌رسان خارجی مانند تلگرام در ایران که منافع و مصالح عمومی ملت ما را به سخره گرفته‌اند، یک مطالبه عمومی هست و این مطالبه در شرایطی گسترش یافته که شبکه‌های پیام‌رسان ایرانی روزبه‌روز قوی‌تر می‌شوند و به زودی از قدرت رقابت به همراه شبکه‌های معروف خارجی برخوردار خواهند انجام گرفت.

غلامی یادآور انجام گرفت: وجود شبکه ملی هشدارات می‌تواند ضمن تقویت خدمات‌رسانی شرکت‌های ایرانی به آقام، سرعت و امنیت فضای مجازی در کشور را به انجام گرفتت به همراهلا برده و جالب اینکه قیمت بهره‌برداری از فضای مجازی را کاهش دهد؛ لذا همه منتظرند وعده دولت و شورای عالی فضای مجازی در راه‌اندازی تکمیل شبکه ملی هشدارات محقق شود.

انتهای پیام/

کد مطلب: ۳۹۲۵۸۳

 

 

نوشته سیاه جامگان نیوز – ورود هوشمندانه به شبکه‌های اجتماعی توطئه دشمن را خنثی می‌کند/ دودستگی و اختلاف انرژی نیروهای انقلاب را هدر می‌دهد اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد