سیاه جامگان – ورود سازمان به همراهزرسی به موضوع خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی

به نقل سیاه جامگان#به همراه بیان اینکه سازمان به همراهزرسی کل کشور به موضوع خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی ورود انجامه هست، اظهار انجام: ما در حال بررسی این موضوع هستیم و فعلاً فرضیه‌ای هست که هنوز قطعی نانجام گرفته هست.

وی به همراه تأکید بر اینکه هرکجا ناهنجاری و خلاف قانونی اعلام شود موظف به بررسی هستیم، گفت: در موضوع خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی گزارشاتی داریم که محرمانه هست و امکان اعلام آن وجود ندارد.

مدیر سازمان به همراهزرسی کل کشور تصریح انجام: به محض اعلام نتیجه به مراجع ذی‌صلاح و قطعی انجام گرفتن گزارشات، اعلام عمومی صورت می‌گیرد.

این در حالی هست که علیرضا محجوب نماینده پایتخت در مجلس شورای اسلامی هم در رابطه به همراه اعلام رویدادی مبنی بر خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی خودرو، گفته بود که نمی‌توان صحت و سقم این موضوع را تایید انجام اما به همراه توجه به تعداد به همراهلای خودروها و ناکافی بودن مراکز معاینه فنی و همچنین وجود محدودیت هایی در این مورد ممکن هست برخی افراد متخلف به خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی اقدام کنند.

وی به همراه بیان اینکه بررسی تخلفاتی مانند خرید و فروش برگه معاینه فنی جزو وظایف سازمان های نظارتی هست، تصریح انجام: نیاز هست سازمان به همراهزرسی این موضوع را بررسی و به همراه خاطیان و متخلفان به صورت جدی برخورد کند.

نوشته سیاه جامگان – ورود سازمان به همراهزرسی به موضوع خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد