سیاه جامگان – گلایه گلشیفته فراهانی از رفتار اصغر فرهادی

 

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۱۵:۴۶

Share/Save/Bookmark

گلشیفته فراهانی به همراهزیگر ایرانی که به تازگی در فیلم «دختران آفتاب» در جشنواره فیلم کن حضور دارد، در یک میزگرد تلویزیونی اصغر فرهادی را متهم انجام که او را آگاهانه ندیده می‌گیرد.

سیاه جامگان# به گزاش انتخاب، گلشیفته فراهانی به همراهزیگر ایرانی که به تازگی در فیلم «دختران آفتاب» در جشنواره فیلم کن حضور دارد، در یک میزگرد تلویزیونی اصغر فرهادی را متهم انجام که او را آگاهانه ندیده می‌گیرد.

در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن «همه می‌دانند» اصغر فرهادی و «سه‌رخ» جعفر پناهی و همچنین فیلم «دختران آفتاب» به کارگردانی اوه اوسون بر سر به دست آوردن نخل طلای حیاتی‌ترین جشنواره سینمایی اروپای مرکزی به همراه هم رقابت می‌کنند. لئا سالامه، روخانومامه‌نگار سرشناس فرانسوی به معقولت نمایش فیلم «دختران آفتاب» میزگردی به همراه حضور اوه اوسون، امانوئل برکو و گلشیفته فراهانی ترتیب داد.

گلشیفته فراهانی در بخشی از این میزگرد گفت: «سه ایرانی در بخش اصلی جشنواره فیلم کن حضور دارند: جعفر پناهی، اصغر فرهادی و من. هر موقع فرهادی حرف می‌خانومد، مرا ندیده می‌گیرد. او از جعفر پناهی صحبت می‌کند اما حتی اسم مرا به زبه همراهن نمی‌آورد. برای اینکه من قانون را رعایت نانجامم…»

 

نوشته سیاه جامگان – گلایه گلشیفته فراهانی از رفتار اصغر فرهادی اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد