علاقمندم به همراه کوئنتین تارانتینو کار کنم

به نقل سرویس سینما و تئاتر تانبه همراهک فرهنگی ، جین فوندا دیشب (دوشنبه شب) همراه مایکل مدسن در یک تاک‌شو آنلاین در کن شرکت و صحبت‌های متنوعی مطرح انجام.

مدسِن که در چهار فیلم تارانتینو در طول سال‌ها نقش‌آفرینی انجامه هست از فوندا پرسید دوست دارد به همراه کارگردانی مثل کوئنتین تارانتینو کار کند یا خیر ؟ که فوندا در پاسخ به همراه تاکید بر چنین آرزویی گفت: نه این که به همراه کارگردانی مثل تارانتینو همکاری کنم، بلکه دلم می خواهد به همراه خود او همکاری کنم.

فوندا در ادامه از مدسن پرسید آیا حاضر هست او را به تارانتینو معرفی کند؟  

در این نشست فوندا از مسایلی که پیرامون به همراهزی اوما تورمن در فیلم «بیل را بکش» مطرح انجام گرفته بود صحبتی نانجام، اما مدسن به این موضوع پرداخت و از هاروی واینستین به عنوان تهیه‌کننده فیلم‌های تارانتینو نیز حرف زد.

مدسن گفت: فکر می‌کنم خیلی نیکو هست که حالا همه نسبت به چنین مسایلی هشیاری پیدا انجامه‌اند و رفتارهای بد را زیرسبیلی رد نمی‌کنند و آنها را طبیعی نمی‌بینند و به خودشان نمی‌گویند «خب او هم نگاهش این طوری هست دیگه.»

به همراهزیگر فیلم‌های تارانتینو افزود: هیچوقت انکار نانجامم که از رفتارهای تارانتینو رویداد نداشتم، چون داشتم، اما آیا آسوده هست که خانومگ بخانومی به یک شبکه تلویزیونی و بگویی چنین و چنان هست؟

در ادامه این پلن، فوندا بر قدرت دوستی خانومان تاکید انجام و گفت از فیلم «کلوپ کتاب» همه جا حرف خواهد زد و دربه همراهره‌اش بحث می‌کند. این فیلم به همراه به همراهزی دایان کیتون، کاندیس برگن و مری هستین بورگن همراه جین فوندا ساخته می‌شود. در نشست دیشب جین فوندا گفت قرارداد به همراهزی در این فیلم را امضا انجام زیرا دربه همراهره قدرت خواهری هست. وی افزود: می‌خوهستم این خانومان را بشناسم چون هرگز به همراه هیچ یک از آنها در یک فیلم نبودم.

وی افزود: بدون دوستی به همراه خانومان دیگر چه برایمان به همراهقی می‌ماند؟

در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن مستندی دربه همراهره جین فوندا به همراه عنوان «جین فوندا در ۵ پرده» اکران می‌شود.

این به همراهزیگر نخستین به همراهر ۴۰ سال پیش به همراه فیلم «آمدن به خانه» در جشنواره کن حضور یافت. او بعدا برای این فیلم یکی از ۲ اسکارش را دریافت انجام.

نوشته علاقمندم به همراه کوئنتین تارانتینو کار کنم اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد