مخاطبه همراهن سالن نمایش کدام فیلم را ترک انجامند؟

به نقل سرویس سینما و تئاتر سیاه جامگان فرهنگی  به گرازش از هالیوود ریپورتر،‌ «خانه‌ای که جک ساخت» فیلم جدید «لارس فن تریه» کارگردان جنجال ساز دانمارکی هست که امسال به عنوان یکی از فیلم‌های غیررقابتی در هفتادویکمین جشنواره فیلم کن به روی پرده رفت اما تعدادی از تماشاگران سالن نمایش این فیلم را به سبب صحنه‌های زیاد خشن، مشمئزکننده و شکنجه‌آور ترک انجامند تا تجربه به همراهزگشت به کن برای این کارگردان دانمارکی پس از هفت سال تعدادان دلچسب نبه همراهانجام گرفت.

این کارگردان ۶۱ ساله که در سال ۲۰۰۰ به همراه فیلم «رقصنده در تاریکی» برنده نخل طلای کن انجام گرفته و در سال ۱۹۹۸ نیز به همراه «شکستن امواج» جایزه بزرگ هیئت داوران را از آن خود انجامه هست، در سال ۲۰۱۱ و در جریان نشست رویدادی فیلم «مالیخولیا» گفت: “من فهمیدم که واقعاً یک نازی هستم. خانواده من آلمانی بودند و این برای من لذت بخش هست. چه می‌توانم بگویم؟ من هیتلر را درک می‌کنم و  به همراه او کمی همدردی می‌کنم”.

اظهارت «فن تریه» به همراه واکنش مدیر وقت جشنواره کن روبه رو انجام گرفت که به همراه صدور بیانیه‌ای وی را «عنصر نامطلوب کن» خواند و  از جشنواره اخراج انجام.

به همراه این وجود ترک سالن نمایش فیلم «خانه‌ای که جک ساخت» در کاخ جشنواره کن و غرولندانجامن برخی از تماشاچیان در حین نمایش، این فیلم در انتها به همراه شش دقیقه تشویق ایستاده همراه انجام گرفت تا ساخته «فن تریه» به همراه واکنش‌های تکمیلا متفاوتی در کن مواجه انجام گرفته‌ به همراهانجام گرفت.

یکی از مخاطبه همراهن این فیلم در پست‌های توئیتری خود عنوان انجام که تماشای صحنه شلیک به کودکان و کشتن آنها هنر و سرگرمی نیست. مخاطبی دیگر به همراه شرم‌آور، متظاهر، تهوع‌آور و شکنجه‌آمیز خواندن این فیلم گفت که ابداً نبه همراهید چنین فیلمی ساخته می‌انجام گرفت.

دهستان فیلم «خانه‌ای که جک ساخت» دربه همراهره یک قاتل سریالی به همراه به همراهزی «مت دیلون» هست که کشتن دیگر را نوعی اثر هنری پیچیده میبیند. این فیلم به دهستان خانومدگی این قاتل سریالی در یک برهه زمانی ۱۲ ساله می‌پردازد.

نوشته مخاطبه همراهن سالن نمایش کدام فیلم را ترک انجامند؟ اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد