همت مدیران به همراهنک آينده درحمایت از رویدادهای فرهنگی ستودنی هست

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستان پایتخت در به همراهزدید نوروزی از نمایشگاه آثار موزه لوور در پایتخت تصریح انجام: همت مدیران به همراهنک اینده در حمایت از رویدادهای فرهنگی ستودنی هست.

همت مدیران به همراهنک آينده درحمایت از رویدادهای فرهنگی ستودنی هست

دلاور بزرگ نیا به همراه  حضور  در موزه ملی ایران از نمایشگاه آثار موزه لوور و نمایشگاه عکاسی عبه همراهس کیارستمی به همراهزدید انجام. مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری هستان پایتخت همچنین به همراه حضور در غرفه به همراهنک فردا در نمایشگاه لوور دفتر یادبود به همراهنک فردا را امضا انجام و نوشت: خیلی هم ممنونیم از فردا سازان ایران زمین; همت عزیزان و مدیران به همراهنک فردا در حمایت از رویدادهای فرهنگی ستودنی هست.

بزرگ نیا تاکید انجام: بی تردید اقدام مدیران به همراهنک سهم قابل توجهی در آشتی آقام به همراه فرهنگ  وجلب اعتماد آقام  نسبت به نظام به همراهنکی خواهد بود.

 نمایشگاه آثار موزه لوور به همراه حمایت به همراهنک فردا و به همراه شعار «به همراهنک فردا، حامی فرهنگ و تمدن جهانی» در موزه ملی ایران افتتاح و به مدت سه ماه تا (۱۸ خرداد ۹۷) برگزار می شود.

نوشته همت مدیران به همراهنک آينده درحمایت از رویدادهای فرهنگی ستودنی هست اولین بار در فرهنگی سیاسی سیاه جامگان پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد